Πρόγραμμα Αγώνων - Κυριακή 20/8/2017

8:30 Λιακόπουλος Λ. - Βουτσινάς Σπ

9:00 Κλαδούχος Χρ. - Βεντουρής Χρ.

18:00 Στεργίου - Γκούμας

18:00 Κολιόπουλος - Κωνσταντέλος

19:30 Αναστασόπουλος Μ. - Μαυραγάνης Τ.

19:00 Αγγελόπουλος - Χωραφάς

21:00 Δρόσος - Κακαβέτσος

21:00 Χαλκιάς - Γκέκας

22:30 Κάκουρας -Δρίτσας

22:30 Θεοδωρόπουλος - Κορυλός

Αποτελέσματα Αγώνων - Παρασκευή 18/8/2017

9:00 Μενούνος Γ. - Κριεζίας Μ. ⇒ 2-6,2-6

9:00 Βοιδήλα Σ. - Σταματοπούλου Α. ⇒ 6-3,6-1

18:00 Ευσταθιάδης Χ. - Μακρής Γ. ⇒ 6-2,6-1

19:30 Βουτσελάς Σ. - Μπαμπαλίκας Χ. ⇒ 6-1,6-3

19:30 Χωραφάς Δ. - Σιώκος Σ. ⇒ 6-4,6-1

21:00 Παπαδάκης Ν. - Καραμάνος ⇒ 6-0,6-0

Πρόγραμμα Αγώνων - Παρασκευή 18/8/2017

9:00 Μενούνος Γ. - Κριεζίας Μ. MEN'S 50+
9:00 Βοιδήλα Σ. - Σταματοπούλου Α. WOMEN'S
18:00 Ευσταθιάδης Χ. - Μακρής Γ. MEN'S 40-49
19:30 Λιακόπουλος Λ. - Μπαμπαλίκας Χ. MEN'S 50+
19:30 Χωραφάς Δ. - Σιώκος Σ. MEN'S 40-49
21:00 Παπαδάκης Ν. - Καραμάνος MEN'S 14-29
21:00 Θεοδωρόπουλος Β. - Κορυλός MEN'S 14-29

Προσωρινές Λίστες Διπλών

ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΥΡΟΣ - ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ν - ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Β.

ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ - ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ

ΜΟΥΤΑΦΗΣ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Τ.

ΚΑΥΚΑΛΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΡΑΚΑΣ - ΧΡΥΣΙΚΟΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Διαβάστε περισσότερα: Προσωρινές Λίστες Διπλών

Κλήρωση Κατηγοριών Μονών Ανδρών - Γυναικών

Πραγματοποιήθηκε σήμερα 17/08/2017 στις 10:00 στα γραφεία του συμβολαιογράφου Ξυλοκάστρου Κλαδούχου Χαράλαμπου η κλήρωση των κατηγοριών μονών ανδρών - γυναικών.Ενστάσεις μέχρι σήμερα το μεσημέρι στις 14:00.

Κατεβάστε τα αρχεία για προβολή

 

 

 

 

 

 

Attachments:
Download this file (MENS 14-29-rotated.pdf)Κλήρωση Κατηγοριών Ανδρών 14-29[21ο Open Τουρνουά Τένις]186 kB
Download this file (MENS 30-39-rotated.pdf)Κλήρωση Κατηγοριών Ανδρών 30-39[21ο Open Τουρνουά Τένις]202 kB
Download this file (MENS 40-49-rotated.pdf)Κλήρωση Κατηγοριών Ανδρών 40-49[21ο Open Τουρνουά Τένις]208 kB
Download this file (MENS 50-rotated.pdf)Κλήρωση Κατηγοριών Ανδρών 50[21ο Open Τουρνουά Τένις]200 kB
Download this file (WOMENS-rotated.pdf)Κλήρωση Κατηγοριών Γυναικών[21ο Open Τουρνουά Τένις]192 kB

Πρόγραμμα Αγώνων - Σάββατο 19/8/2017

18:00 Δρόσος - Κεμερλής

18:00 Βεντουρής - Λαμπρόπουλος

19:30 Κεμερλή - Καράισκου

19:30 Αναστασόπουλος - Ρήγας

21:00 Κλαδούχος Β. - Ζουγλής

21:00 Βαρσάμης -Μαλεβίτης

22:00 Ραυτόπουλος - Δρίτσας

22:30 Μαρινάκος - Σμυρνιώτης