Αποτελέσματα Αγώνων - Σάββατο 19/8/2017

Ρουφογάλης - Κεμερλής ⇒0-6,0-6

Βεντουρής - Λαμπρόπουλος ⇒6-3,6-3

Κεμερλή - Καραίσκου ⇒6-4,7-5

Αναστασόπουλος - Ρήγας ⇒6-2,6-4

Κλαδούχος Β. - Ζουγλής ⇒2-6,3-6

Βαρσάμης -Μαλεβίτης ⇒6-1,6-0

Ραυτόπουλος - Δρίτσας ⇒4-6,3-6

Μαρινάκος - Σμυρνιώτης ⇒W.O. Μαρινάκος

Ταμπλό Διπλών Αγώνων 21ου Open Τουρνουά Τένις Ξυλοκάστρου

Πατήστε πάνω στα συνημμένα αρχεία για να κάνετε λήψη και να προβάλετε τα ταμπλό διπλών ανδρών - γυναικών και μεικτά

Attachments:
Download this file (antron.pdf)Ταμπλό Διπλά Αντρών[21ο Open Τουρνουά Τένις]400 kB
Download this file (diplon.pdf)Ταμπλό Διπλά Μεικτά[21ο Open Τουρνουά Τένις]409 kB
Download this file (gynaikon.pdf)Ταμπλό Διπλά Γυναικών[21ο Open Τουρνουά Τένις]398 kB

Προσωρινές Λίστες Διπλών

ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΥΡΟΣ - ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ν - ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Β.

ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ - ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ

ΜΟΥΤΑΦΗΣ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Τ.

ΚΑΥΚΑΛΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΡΑΚΑΣ - ΧΡΥΣΙΚΟΣ

ΔΡΙΤΣΑΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Διαβάστε περισσότερα: Προσωρινές Λίστες Διπλών

Πρόγραμμα Αγώνων - Κυριακή 20/8/2017

8:30 Λιακόπουλος Λ. - Βουτσινάς Σπ

9:00 Κλαδούχος Χρ. - Βεντουρής Χρ.

18:00 Στεργίου - Γκούμας

18:00 Κολιόπουλος - Κωνσταντέλος

19:30 Αναστασόπουλος Μ. - Μαυραγάνης Τ.

19:00 Αγγελόπουλος - Χωραφάς

21:00 Δρόσος - Κακαβέτσος

21:00 Χαλκιάς - Γκέκας

22:30 Κάκουρας -Δρίτσας

22:30 Θεοδωρόπουλος - Κορυλός

Πρόγραμμα Αγώνων - Σάββατο 19/8/2017

18:00 Δρόσος - Κεμερλής

18:00 Βεντουρής - Λαμπρόπουλος

19:30 Κεμερλή - Καράισκου

19:30 Αναστασόπουλος - Ρήγας

21:00 Κλαδούχος Β. - Ζουγλής

21:00 Βαρσάμης -Μαλεβίτης

22:00 Ραυτόπουλος - Δρίτσας

22:30 Μαρινάκος - Σμυρνιώτης

Αποτελέσματα Αγώνων - Παρασκευή 18/8/2017

9:00 Μενούνος Γ. - Κριεζίας Μ. ⇒ 2-6,2-6

9:00 Βοιδήλα Σ. - Σταματοπούλου Α. ⇒ 6-3,6-1

18:00 Ευσταθιάδης Χ. - Μακρής Γ. ⇒ 6-2,6-1

19:30 Βουτσελάς Σ. - Μπαμπαλίκας Χ. ⇒ 6-1,6-3

19:30 Χωραφάς Δ. - Σιώκος Σ. ⇒ 6-4,6-1

21:00 Παπαδάκης Ν. - Καραμάνος ⇒ 6-0,6-0

Πρόγραμμα Αγώνων - Παρασκευή 18/8/2017

9:00 Μενούνος Γ. - Κριεζίας Μ. MEN'S 50+
9:00 Βοιδήλα Σ. - Σταματοπούλου Α. WOMEN'S
18:00 Ευσταθιάδης Χ. - Μακρής Γ. MEN'S 40-49
19:30 Λιακόπουλος Λ. - Μπαμπαλίκας Χ. MEN'S 50+
19:30 Χωραφάς Δ. - Σιώκος Σ. MEN'S 40-49
21:00 Παπαδάκης Ν. - Καραμάνος MEN'S 14-29
21:00 Θεοδωρόπουλος Β. - Κορυλός MEN'S 14-29